Lokalizacja
Mirków
Metraż
115 m2
Ilość pokoi
4
Rok budowy
2012
749 000 PLN
6 502 PLN / m2

Dom (Segment środkowy), Azaliowa

Szukasz cichej i bezpiecznej okolicy pośród niskiej zabudowy ze świetnym dojazdem we wszystkie części Wrocławia? Chciałbyś mieszkać blisko licznych parków, terenów rekreacyjnych i obszaru natura 2000? Ważna jest dla Ciebie dobrze rozwinięta infrastruktura żłobkowa, przedszkolna i szkolna? Lubisz nieruchomości z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi? Ważna jest dla Ciebie możliwość podłączenia się do światłowodu? Ta nieruchomość jest z pewnością dla Ciebie!
 
Na sprzedaż piękny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Mirkowie przy ul. Azaliowej. Wykończony według projektu architekta. Wyposażony między innymi w kominek, klimatyzację, ogrzewanie podłogowe w łazience, zdalne sterowanie oświetleniem, filtr wody w kuchni, czy sterownik regulacji temperatury powietrza dla każdego pomieszczenia osobno.

Powierzchnia całkowita nieruchomości to 115,2 m2, natomiast powierzchnia użytkowa nieruchomości wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych zgodnie z księgą wieczystą to 104,62 m2. Powierzchnia całkowita nieruchomości wraz z powierzchnią zamykanego garażu to 145,6 m2.
 
Nieruchomość składa się z 4 kondygnacji:

Poziom -1: Pomieszczenie gospodarcze z przeznaczeniem na pralnię i suszarnię (2,92 m2) wraz z zamykanym garażem (30,4 m2) - łącznie 33,32 m2

Poziom 0: Salon (21,7 m2) z wyjściem na taras (10,9 m2) i ogród (46 m2), przedpokój (14,1 m2), osobna kuchnia (8,7 m2) i toaleta (2 m2) - łącznie 46,5 m2

Poziom 1: Główna sypialnia (16,5 m2) z wyjściem na balkon (2,6 m2), korytarz (6,2 m2), łazienka (3,7 m2), sypialnia nr 2 (10,7 m2) - łącznie 44,7 m2

Poziom 2: Sypialnia nr 3 (10,5 m2)

Po wejściu do nieruchomości na poziomie 0 znajdujemy się w przedpokoju. Po lewej stronie jest wejście do dużej, jasnej, w pełni wyposażonej kuchni. W kuchni znajdują się meble wykonane na wymiar, na prowadnicach renomowanej marki Hettich. Duża lodówka wolnostojąca z osobnym zamrażalnikiem i podajnikiem wody, płyta kuchenna indukcyjna, okap, piekarnik i zmywarka.

Zaraz obok, naprzeciwko wejścia, znajduje się toaleta z umywalką oraz zabudową wykonaną na wymiar, a w przedpokoju duża szafa w zabudowie również wykonana na wymiar.

Po prawej stronie umiejscowiony jest przestronny salon z kominkiem, kanapą i huśtawką, szafką RTV oraz miejscem przeznaczonym na podłączenie telewizora, stołem jadalnym, dużym przesuwnym oknem balkonowym wykonanym na zamówienie i wyjściem na taras i ogród.

Ogród jest zagospodarowany, znajdziemy tam drewniany taras, miejsce na grilla oraz sporą ławkę w kształcie półokręgu wraz ze stołem. Podłoże jest częściowo obsadzone roślinami, a częściowo wyłożone płytami i deskami. Na ogród doprowadzony jest prąd oraz woda z osobnym licznikiem zużycia wody do podlewania ogrodu.

W oknach zamontowane zostały zewnętrzne rolety częściowo sterowane elektrycznie, częściowo ręcznie.

W całej nieruchomości można sterować oświetleniem zdalnie oraz regulować temperaturę panującą w każdym z pomieszczeń.

Kondygnacje połączone są ze sobą pięknymi bukowymi schodami.

Po wejściu schodami do góry na poziom 1, znajdujemy się w przedpokoju, w którym mieści się piękna pokryta drewnianym fornirem szafa na wymiar. Po prawej stronie znajduje się wejście do głównej sypialni. W sypialni poza sporym łóżkiem, regałem oraz szafą wykonanymi na wymiar znajduje się wyjście na balkon, z którego rozpościera się widok na ogród.

Po lewej stronie od schodów umiejscowiona jest łazienka z prysznicem, drugą toaletą oraz dwoma podwieszanymi umywalkami.

Dalej wchodzimy do sypialni numer 2, która wcześniej pełniła funkcję pokoju dla dziecka. Znajdują się w niej trzy duże okna dzięki czemu jest jasna i słoneczna.

Na poziomie 2 znajduje się sypialnia nr 3. Wyposażona jest w klimatyzację. Znajdują się tam aż 4 okna połaciowe, dzięki czemu jest ona jasna przez cały dzień. Okna są wyposażone w rolety wewnętrzne. Do tej pory pełniła funkcję pokoju dla nastolatka. Znajduje się tam również instalacja do podłączenia telewizora oraz maskownica do kabli telewizyjnych.

Na poziomie - 1 znajduje się pomieszczenie gospodarcze, które do tej pory pełniło funkcję pralni i suszarni. Znajduje się tam również garaż o powierzchni 30,4 m2 zamykany na bramą garażową.

Do nieruchomości obligatoryjny jest zakup miejsca postojowego zamykanego na bramę garażową (30,4 m2) w podziemnej hali garażowej. Koszt jego zakupu to 20 000,00 zł.

Ogrzewanie jest gazowe. Dodatkowe źródło ciepła stanowi kominek.

Lokalizacja:

Zaletą tej lokalizacji jest nie tylko cisza i spokój w okolicy, niska zabudowa, czy liczne tereny rekreacyjne. Jest ona również świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami Wrocławia dzięki bliskiemu dojazdowi do obwodnicy Wrocławia A8, czy innymi częściami Polski dzięki dobremu dojazdowi do drogi ekspresowej S8. W pobliżu znajduje się wiele placówek oświatowych, punktów handlowo-usługowych, czy sklepów spożywczych oraz przystanek autobusowy.


Zapraszam na prezentację!

Kinga Andryszczak
View Estate Biuro Nieruchomości
tel.: 668 642 607

Spodobała Ci się ta oferta? Odwiedź nas na Facebooku: View Estate Biuro Nieruchomości

Kinga Andryszczak
Opiekun oferty
Kinga Andryszczak
Numer telefonu
668 642 607