Lokalizacja
Wrocław Stare Miasto
Metraż
61 m2
Ilość pokoi
3
Piętro
5
Rok budowy
1870
710 000 PLN
11 736 PLN / m2

Mieszkanie, Kolejowa

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy przy ul. Kolejowej 40 (oddalonej niewiele ponad kilometr od Wrocławskiego Rynku).

Nieruchomość
Nieruchomość składa się z 3 pokoi - salonu z aneksem kuchennym i kącikiem jadalnianym, sypialni oraz osobnego gabinetu (który również może pełnić funkcje drugiej sypialni). Dla podniesienia komfortu użytkowania wydzielona została osobna pralnia oraz przylegająca do sypialni garderoba.

Mieszkanie zostało zaprojektowane i wykończone z myślą o osobach ceniących sobie ponadczasowy styl i niebanalne wnętrza - z wieloma „smaczkami”, jak na przykład dwuskrzydłowe drewniane drzwi prowadzące z salonu do gabinetu, które zostały „odzyskane” i przewiezione specjalnie do tego projektu z Łódzkiej kamienicy.

Sam salon jest wyposażony w zaprojektowane pod niego meble w stylu vintage - ręcznie wykonane i odnawiane (malowane oraz świeżo obijane w tonacji wnętrza). W sypialni natomiast znajduje się ręcznie wykonane drewniane łóżko nad którym „unosi się” niczym chmurka ręcznie wykonany designerski żyrandol.

Mieszkanie przeszło generalny remont - zostały wymienione piony wodno-kanalizacyjne, instalacja elektryczna, nowe drzwi i podłogi. Ponadto bardzo dokładnie i sensownie rozplanowane zostało w nim oświetlenie sztuczne - zaprojektowano bardzo dużą ilość punktów świetlnych, stąd to światło wewnątrz bardzo ładnie się układa, nadając wnętrzu unikalny klimat.

Budynek
Lokal znajduje się na ostatnim piętrze przedwojennej kamienicy datowanej na lata 1870-1875 (bez windy). Mieszkanie jest jednostronne z wystawą południową i przyjemnym widokiem z okna - wprost na korony pobliskich drzew. Zachowany duży odstęp od innych budynków oraz przeważająca niska zabudowa dają poczucie „przestrzeni”, spokoju i prywatności.

Klatka schodowa przeszła w ostatnich latach remont (choć czeka ją jeszcze kilka poprawek). W celu podniesienia komfortu mieszkańców i bezpieczeństwa wymieniono drzwi do budynku, zamontowano monitoring oraz domofon z kontrolą dostępu na kod oraz chip.

Lokalizacja
Stare Miasto jest aktualnie bardzo atrakcyjną lokalizacją - nie tylko z uwagi na bliskość Wrocławskiego Rynku, ale również z uwagi na zakrojone na szeroką skale działania rewitalizujące podejmowane w tym rejonie zarówno przez Miasto jak i prywatnych inwestorów (min. deweloperów).

Stąd też w okolicy powstają nowe zabudowy mieszkaniowe, biurowe (w dużej mierze w klimacie loftowym), a także klimatyczne knajpki i restauracje - np. w samym dworcu Świebodzkim, Nasypie Kolejowym oraz rejonie ulicy Tęczowej i wiele, wiele innych. Nie brakuje również sklepów i terenów zielonych - jak nowo powstały Park Lesława Węgrzynowskiego czy fosa miejska.

W zakresie komunikacji - chyba wiele nie trzeba wskazywać - pod samym budynkiem znajduje się przystanek tramwajowy z połączeniami w każdy strategiczny zakątek Wrocławia. A bliskość dużych węzłów drogowych umożliwia łatwe przedostanie się samochodem w dowolną część miasta.

Nieruchomość idealna jako pierwsze mieszkanie dla młodej osoby lub dla inwestora z myślą o najmie z gwarancją licznego grona potencjalnych najemców.

Mieszkanie jest sprzedawane z pełnym (nowym) wyposażeniem oraz meblami - całość przedmiotów widocznych na zdjęciach.

Już zdążyliście się Państwo zakochać w tej wyjątkowej nieruchomości?
Obejrzyjmy ją zatem na żywo!

Wyłączny opiekun oferty:

Oliwia Walentynowicz
(Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 26521)

tel. 784 000 981

Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Odwiedź Nas na facebooku - View Estate Biuro Nieruchomości

Oliwia Walentynowicz
Opiekun oferty
Oliwia Walentynowicz
Numer telefonu
784 000 981