Lokalizacja
Wrocław Fabryczna
Metraż
54 m2
Ilość pokoi
3
Piętro
1
Rok budowy
1979
467 000 PLN
8 696 PLN / m2

Mieszkanie, Legnicka

Jasne mieszkanie trzypokojowe położone przy ul. Legnickiej 134(w pobliżu Magnolia Park oraz Business Garden).

NIERUCHOMOŚĆ

Mieszkanie o powierzchni 53,7 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku. Składa się z osobnej jasnej kuchni, trzech przestronnych pokoi w pełnym rozkładzie  łazienki z wanną oraz osobnego WC. W jednym z pokoi znajduje się wyjście na kameralny balkon.

MIeszkanie zostało częściowo przygotowane do remontu, zerwane kafle w kuchni oraz ściągnięta boazeria w przedpokoju. W jednym pokoju zostały wymienione okna na plastikowe. W pokojach znajduje się parkiet do ewentualnego odświeżenia. W kuchni oraz w przedpokoju podłoga została oczyszczona z linoleum i klejów, tak aby można było od razu przystąpić do remontu i  aranżować pomieszczenia według własnego upodobania. Piony wodne zostały poddane modernizacji, do wymiany pozostaje natomiast elektryka.

Mimo położenia w bliskiej odległości bardzo ruchliwej ulicy (Legnickiej) układ osiedla i usytuowanie budynku sprawia, że lokal jest bardzo cichy a z balkonu rozciąga się przyjemny widok na zieleń, co w połączeniu ze sporą odległością od innych zabudowań daje poczucie prywatności.

Klatka schodowa jest schludna i systematycznie sprzątana.

LOKALIZACJA

Mieszkanie zlokalizowane jest na spokojnym, zielonym osiedlu. Okolica jest klasyfikowana jako bardzo atrakcyjna przede wszystkim dla studentów i osób które pracują w pobliskich parkach biznesowych tj. Business Garden oraz Nokia.
W okolicy jest bardzo mocno rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa( CH Mongolia Park, CH Astra) oraz gastronomiczna. W bliskiej okolicy znajdują się duże Markety ogólnospożywcze, place zabaw, liczne placówki edukacyjne, przychodnie lekarskie. Niedaleko znajduje się stacja kolejowa Wrocław- Mikołajów. Bliskość dużych węzłów drogowych( tj ul. Legnicka, obwodnica Wrocławia, Gądowianka i wyjazd na autostradę A4 i drogę ekspresową S8) umożliwia łatwe przedostanie się samochodem w dowolną część miasta. Łatwy dostęp do Wyższych Uczelni we Wrocławiu oraz do rynku W okolicy znajduje się Hala Orbita( basen, siłownia, lodowisko) oraz Park Zachodni i Popowicki, 

DODATKOWE INFORMACJE:

Średnia wysokość czynszu wynosi ok 480 zł 

Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Zapraszam serdecznie na prezentację!

Wyłączny opiekun oferty:

Anna Bartoszek
Pośrednik w obrocie nieruchomościami

tel. 728 309 597
Odwiedź Nas na Facebooku - View Estate

Anna Bartoszek
Opiekun oferty
Anna Bartoszek
Numer telefonu
728 309 597