zepół pracowników

View Estate

- butikowe biuro nieruchomości

VIEW ESTATE to butikowe biuro nieruchomości zajmujące się obsługą transakcji na rynku wtórnym oraz pierwotnym. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na nieszablonowe działania, kreatywny marketing zakrojony na szeroką skalę i co najważniejsze, starannie ułożoną strategię sprzedaży.

Wypracowany przez Nas model współpracy zakłada kompleksową obsługę transakcji – tak, aby możliwie jak najmniej angażować Klienta w cały proces sprzedaży. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, stawiając potrzeby i cele Naszych Klientów jako priorytet.

romby romby

Nasze usługi

Sprzedaż nieruchomości
Sprzedaż nieruchomości
Wynajem
Wynajem
Zakup nieruchomości
Zakup nieruchomości
Zarządzanie najmem
Zarządzanie najmem

Krok po kroku

-Sprzedaż nieruchomości z View Estate

Poznajemy Państwa potrzeby

Na tym etapie omawiamy jakie są Państwa oczekiwania finansowe, ile czasu założyliście Państwo na sprzedaż oraz czy oferowana przez Nas obsługa odpowiada Państwa oczekiwaniom.

Weryfikujemy dokumentację

Ustalenie "co" jest przedmiotem sprzedaży oraz czy Właściciel posiada wszystkie dokumenty niezbędne do sprzedaży nieruchomości - w przypadku braków pomagamy w uzyskaniu wszystkich potrzebnych dokumentów.

Analizujemy cenę

Przygotowujemy raport cenowy i na jego podstawie tworzymy indywidualną strategię sprzedaży dla danej nieruchomości.

Przygotowujemy ofertę

Z przygotowaną strategią przechodzimy do przygotowania nieruchomości wizualnie oraz do stworzenia atrakcyjnej oferty jej sprzedaży. Naszym celem jest zbudowanie wartości nieruchomości i podkreślenie jej atutów.

Prowadzimy działania sprzedażowe

Prowadzimy szeroko pojęte działania marketingowe skupiające się na aktywnym poszukiwaniu potencjalnych nabywców.

Prezentujemy nieruchomość

Na naszych barkach spoczywa prowadzenie pełnego kontaktu z osobami zainteresowanymi nieruchomością, jak również organizacja "dni pokazowych" lub prezentacji. 

Finalizujemy

Jest to ostatni, nie mniej często budzący najwięcej emocji etap sprzedaży. Prowadzimy w imieniu Klienta negocjacje z potencjalnymi Nabywcami, a po ustaleniu warunków sprzedaży Naszym zadaniem jest dopilnowanie, aby transakcja przebiegła sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Dla komfortu Naszych Klientów sprawdzamy wszelkie umowy, umawiamy spotkania u Notariusza, towarzyszymy Państwu przy zawieraniu umowy sprzedaży oraz sporządzamy dla Państwa protokół wydania lokalu.

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Filip Wojciechowski
2 lata temu

Szczerze polecam! Byłem pod opieką Kamila Sałęgi, całość przebiegła bardzo sprawnie, błyskawicznie. Wszelkie pytania nie stanowiły najmniejszego problemu, zadbano o każdy szczegół. Ogromne brawa za anielską cierpliwość, kulturę, poczucie humoru oraz wiedzę i sprawność działania! Pani Oliwia - właścicielka również bardzo miła, sprawy u notariusza, z którym biuro współpracuje tak samo na najwyższym poziomie, była to bardzo miła, szybka i owocna współpraca!

Agnieszka Kamińska
2 lata temu

Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panią Kingą. To miła, profesjonalna osoba. Przeprowadziła nas przez cały proces sprzedaży szybko i sprawnie. Dziękujemy

Andrzej Riemen
2 lata temu

Świetna obsługa, profesjonalne podejście, pomoc prawna ze strony Pani Oliwii, rzetelność. Jeżeli w przyszłości będę potrzebował pomocy w zakresie nieruchomości na pewno tu wrócę. Polecam.......

Krystyna Pakuła
2 lata temu
Jestem bardzo zadowolona z obsługi biura. Pani Oliwia bezproblemowo przeprowadziła mnie przez wszystkie procesy związane ze sprzedażą mieszkania fachowo i terminowo udzielając wszelkich porad prawnych (ponieważ z wykształcenia jest prawnikiem co jest b. pomocne) a przy tym jest bardzo mila i serdeczna dlatego bardzo chwale sobie czas  spędzony w jej towarzystwie. Polecam współpracę z tym Biurem - na pewno będziecie zadowoleni.
Mariola Rozkosz
2 lata temu

Bardzo dziękuję Pani Kindze Andryszczak za efektywną współpracę. Profesjonalne podejście, zaangażowanie i dobra komunikacja sprawiły że sprawnie dokonaliśmy zakupu atrakcyjnego mieszkania. Gorąco polecam korzystanie z  usług  tego biura. Pozdrawiam

Jakub Koperski
2 lata temu

Obsługa na najwyższym poziomie. Cały proces przebiegł sprawnie i w przyjaznej atmosferze. W razie potrzeby wszystko było dostosowane do indywidualnych potrzeb a warunki jasne i przejrzyste.

Robert Mandziarz
2 lata temu

Gorąco polecam współpracę z biurem oraz z Panią Oliwią. Pani Oliwia sprawnie przeprowadziła mnie przez proces zakupu mieszkania. Pomogła mi załatwić wszystkie formalności, z zaangażowaniem tłumaczyła niejasności. Zakup nieruchomości zakończony został bez opóźnień.

Magda Kaliciak
3 lata temu

Polecam! Współpraca z Panią Oliwią bardzo przyjemna. Wynajem nieruchomości przeprowadzony od a do z, ze wszystkimi szczegółami. Na pewno wrócimy przy kolejnej okazji :)

Mariusz Kowal
3 lata temu

Pani Kinga profesjonalnie i z bardzo dużym zaangażowaniem przeprowadziła proces kupna mieszkania we Wrocławiu. Zgrała wszystkie terminy, przyspieszając bardzo wydanie nieruchomości, na czym nam bardzo zależało. Polecam

Łukasz Malinowski
3 lata temu

Pełen profesjonalizm od początku współpracy przy sprzedaży mieszkania, począwszy od sesji, przez przygotowanie ogłoszenia aż do finalizacji transakcji. Pani Kinga wspierała nas przez cały proces.