Wirtualny spacer
Lokalizacja
Metraż
121.2 m2
Ilość pokoi
5
Rok budowy
2022
650 000 PLN
4 951 PLN / m2

Dom, Przeworno

Osiedle Lipowy Zakątek to nowa inwestycja Dream House Developer sp. z o. o., która powstaje przy ul. Siemisławice w Przewornie. Będzie to zespół dziewięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych - łącznie 18 domów. Budynki składać się będą z dwóch kondygnacji naziemnych - parteru oraz poddasza użytkowego.

Jeżeli marzysz o swoim własnym domu z dużym ogrodem, w którym będziesz mógł cieszyć się życiem wraz ze swoimi bliskimi, ta inwestycja stworzona została właśnie dla Ciebie. Zaprojektowaliśmy przestrzeń, w której będziesz mógł komfortowo mieszkać, pracować oraz odpoczywać, jak na wakacjach. Bezpieczna okolica, w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku zapewni Ci spokój o jakim zawsze marzyłeś. Przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń oraz Twój własny garaż da Tobie i Twoim bliskim pełen komfort i radość z mieszkania.

Projektując tę inwestycję naszym priorytetem było zapewnienie Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwa, funkcjonalnej przestrzeni, komfortu i dostępności terenów zielonych. Ważne dla nas było abyś mógł odpoczywać we własnym domu, jak na wakacjach. Do tego wszystkiego dodaliśmy wysoką jakość materiałów, z których powstanie Twój dom, w końcu ma on Ci posłużyć przez wiele lat. Zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że Twój dom będzie ekologiczny oraz mniejsze będą jego miesięczne koszty utrzymania. Wszystko to ubraliśmy dla Ciebie w nowoczesną architekturę. Tak właśnie powstał Twój Lipowy Zakątek.

To co nas wyróżnia na tle innych inwestycji to:

Indywidualne podejście do klienta:
Z pewnością wyróżnia nas indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Z tego względu zapewniamy Ci możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich w projekcie. Pomożemy Ci zaprojektować wnętrze Twoich marzeń. Wykończymy Twoją nieruchomość pod klucz. Pomożemy Ci również z uzyskaniem kredytu na jej zakup.

Wielkość Twojej działki:
Niewątpliwą zaletą Lipowego Zakątka jest wielkość działki, na której wybudowany będzie Twój dom. To około 600 m2 powierzchni. Pozostałą część będziesz mógł zagospodarować na swój ogród, miejsce na grilla, strefę relaksu, miejsce zabaw z dziećmi, czy uprawę owoców i warzyw.

Rozmieszczenie domów:
Troszcząc się o Twoją prywatność, komfort i jakość życia zadbaliśmy o to, aby zabudowa inwestycji pozwalała na komfortowe korzystanie z własności przez każdego z właścicieli. Zapewnia to przemyślana odległość pomiędzy poszczególnymi budynkami oraz odpowiednie ich ułożenie względem siebie. Dzięki zastosowaniu dylatacji pomiędzy lokalami w bliźniaku, każdy z domów będzie miał swoją własną ścianę wewnętrzną, tak jakbyś mieszkał w domu jednorodzinnym.

Układ nieruchomości:
Każdy dom liczy 121,2 m2 powierzchni użytkowej i składa się z parteru oraz poddasza użytkowego. Posiada również własny garaż.

Salon o powierzchni 39,1 m2, przestronna kuchnia z oddzielną spiżarnią, duża sypialnia wraz z garderobą, dodatkowe cztery pokoje i dwie łazienki z łatwością pomieszczą całą Twoją rodzinę oraz pozwolą na zagospodarowanie pozostałej przestrzeni na domowy gabinet do pracy, siłownię, pokój gościnny lub dodatkową strefę relaksu.

Do powierzchni użytkowej nie została wliczona powierzchnia garażu i kotłowni oraz 30,3 m2 powierzchni mierzonej po podłodze na poddaszu, którą otrzymasz dodatkowo już w cenie nieruchomości.

Wykonanie:
Domy sprzedawane są w podwyższonym stanie deweloperskim. Każdy z domów wyposażony będzie w powietrzną pompę ciepła typu SPLIT firmy NIBE oraz ogrzewanie podłogowe w standardzie. Okna na parterze posiadać będą rolety zewnętrzne. Dodatkowo otrzymasz drzwi wejściowe antywłamaniowe, ze stali oraz bramę garażową otwieraną automatycznie na pilota. Pomyśleliśmy również o wyprowadzeniu dla Ciebie wody na ogród. To tylko część z udogodnień, które dla Ciebie przygotowaliśmy w już cenie zakupu.

Bezpośrednie otoczenie:
Inwestycja składa się z dziewięciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Osiedle będzie ogrodzone oraz oświetlone. Będzie miało własną asfaltową drogą wewnętrzną. Dodatkowo posiadać będzie swoje tereny zielone, strefę relaksu dla mieszkańców na świeżym powietrzu oraz plac zabaw dla dzieci.

Lokalizacja:
Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Siemisławice w Przewornie (powiat strzeliński, województwo dolnośląskie). Na terenie gminy znajduje się zespół przedszkolno-szkolny, kompleks sportowy oraz plac zabaw przy szkole. Ośrodek zdrowia oraz punkt apteczny. Liczne sklepy spożywcze, cukiernia, kwiaciarnia oraz lokale gastronomiczne. Ponadto poczta, bank i bankomat, stacja benzynowa i lokale usługowe. Gmina położona jest w sąsiedztwie lasów, terenów zielonych, ścieżek rowerowych typu single track i szlaków turystycznych bezpośrednio przy obszarze Natura 2000.

W okolicy znajduje się wiele atrakcji, między innymi: Ośrodek wypoczynkowo - rekreacyjny w Białym Kościele, Pałac w Konarach, Park w Henrykowie, Opactwo Cestersów w Henrykowie, Wzgórza Strzelińskie, wieża widokowa na Gromniku, Stawy na Jegłówce, ścieżka edukacyjna Biskupi Las, Zamek w Przewornie, Zamek na wodzie w Witostowicach, Jezioro Nyskie, Jezioro Otmuchowskie, Zalew Paczkowski, Zbiornik Topola, single track Strzelin S1, las nad Krzywiną, gospodarstwo wędkarsko - rekreacyjne Dolina Krynki, destylarnia Wolf & Oak w Stanicy, baza nurkowa Kamieniołom Przeworno, stadnina konna Lipowa Zagroda, korty tenisowe w Strzelinie, aquapark Granit w Strzelinie, centrum rekreacyjno - sportowe i kąpielisko miejskie w Strzelinie.

Przeworno oddalone jest o 50 km od miasta Wrocław, 15 km od Strzelina, 30 km od Brzegu, 40 km od Oławy, 40 km od Dzierżoniowa, 30 km od Ząbkowic Śląskich, 18 km od Grodkowa, 38 km od Niemodlina, 17 km od Ziębic, 30 km od Nysy. Odległość od wjazdu na autostradę - węzeł Karwiany i Brzeg to 30 km.

Kupując tę nieruchomość jesteś zwolniony z zapłaty PCC oraz prowizji.

Po więcej informacji zapraszam na stronę inwestycji Dream House Lipowy Zakątek lub do kontaktu z wyłącznym opiekunem oferty.

Elżbieta Kalinowska
Opiekun oferty
Elżbieta Kalinowska
Numer telefonu
668642607