Lokalizacja
Metraż
33.3 m2
Piętro
1
115 PLN
3 PLN / m2

Lokal, Trzebnica, ul. Ignacego Daszyńskiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu (w opcji na dni) gabinetów w poradni logopedyczno-pedagogicznej położonej w Trzebnicy przy ul. Daszyńskiego. 
 
Lokal
 
Nieruchomość jest położona na parterze budynku – wejście przez klatkę schodową. Składa się z 2 sal w których równocześnie mogą być prowadzone zajęcia/sesje oraz toalety.
 
Poradnia jest w pełni wyposażona, zarówno we wszelkiego rodzaju sprzęty (jak drukarka,  internet) oraz pomoce dydaktyczne.
 
W lokalu są dostępne podwieszane sprzęty do terapii, składane łóżko do masażu oraz pomoce logopedyczne i terapeutyczne (min. metody krakowskiej).
 
Z mniejszej sali jest również dostęp do aneksu do przygotowania napojów.
 
Lokalizacja
 
Poradnia jest ulokowana przy ul. Daszyńskiego 33 tuż przy Trzebnickim rynku. Przy poradni znajduje się ogólnodostępny parking.
 
Warunki wynajmu:
 
- możliwość wynajmu na elastyczny okres (min. 3 miesiące)

- możliwość wynajęcia lokalu na jeden określony dzień tygodnia w elastycznych godzinach np. we wszystkie poniedziałki od 9-17 lub wszystkie środy od 12-20

- możliwość wynajęcia całej poradni (2 gabinetów – i do tej opcji odnosi się wskazana w ofercie cena) lub wynajęcia tylko jednego z pomieszczeń – warunki uzgadniane indywidualnie

- czynsz – 460 zł miesięcznie za wynajem całej poradni na 1 dzień w tygodniu (tj. stawka dzienna 115 zł). Wskazana stawka obejmuje wszelkie opłaty z tytułu mediów.

Jeśli są Państwo zainteresowani - dysponujemy również dostępnymi gabinetami w drugiej lokalizacji – Wrocław ul. Litewska.
 
Macie Państwo pytania lub chcielibyście umówić się na obejrzenie tej nieruchomości?
 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z wyłącznym opiekunem oferty:
 
Oliwia Walentynowicz
(Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 26521)
 
784 000 981

Oliwia Walentynowicz
Opiekun oferty
Oliwia Walentynowicz
Numer telefonu
784 000 981