Lokalizacja
Wrocław-Fabryczna
Metraż
34.5 m2
Ilość pokoi
2
Piętro
3
Rok budowy
2019
1 900 PLN
55 PLN / m2

Mieszkanie, Wrocław, Wrocław-Fabryczna, ul. Jordanowska

Jeżeli szukasz nowocześnie urządzonego, dwupokojowego mieszkania ze sporym tarasem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położonego bezpośrednio przy parku, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! 

Na wynajem, świeżo wykończone - pierwszy najem, dwu pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone bezpośrednio przy Parku Oporowskim. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej jakości materiałów, w nowoczesnym stylu oraz w przemyślany sposób. Zapewni to jego pierwszym najemcom komfortowe użytkowanie. Bezpośrednie otoczenie parku gwarantuje możliwość odpoczynku na łonie natury oraz powoduje, że okolica jest spokojna i cicha.

Nieruchomość

Po wejściu do mieszkania znajdujemy się w otwartym przedpokoju, wyposażonym w dużą szafę z przesuwnymi drzwiami, małą komodę oraz miejsce na odwieszenie wierzchniej garderoby. Na prawo znajdują się drzwi do łazienki. Łazienka jest przestronna, wyposażona w wannę, toaletę z podtynkowym geberitem, umywalkę, spore lustro oraz pralkę. Na wprost przedpokoju znajduje się sypialnia wyposażona w dwie szafy, rozkładaną kanapę oraz sporą komodę. Z przedpokoju wchodzi się również do salonu, w którym znajduje się aneks kuchenny oraz wyjście na taras o powierzchni 10m2. W salonie znajduje się kanapa, spora komoda oraz stół jadalny z dwoma krzesłami. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony. Znajduje się w nim zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap, duża lodówka z osobnym zamrażalnikiem. Wszystkie sprzęty są nowe. Poza lampą zamontowaną nad aneksem kuchennym, dodatkowe oświetlenie w kuchni zapewnia okap oraz oświetlenie typu LED zamontowane bezpośrednio nad blatem, włączane na pilota. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, które jest dodatkowo płatne 100,00 zł/miesięcznie. Istnieje również możliwość wynajęcia drugiego miejsca postojowego. Miesięczna zaliczka na koszty eksploatacyjne i administracyjne wynosi 350,00 zł. Obowiązkowa jest zapłata kaucji w kwocie 1 900,00 zł.

Budynek

Jest to nowo wybudowana inwestycja oddana w 2020 roku do użytkowania. W budynku znajduje się winda oraz rowerownia. Do garażu zjeżdża się bezpośrednio windą. Osiedle jest zamknięte.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się na ul. Jordanowskiej 55B. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracje i dużo terenów rekreacyjnych m. in. Park Grabiszyński, Park Mamuta, stadnina koni, kąpielisko Oporów. Do rynku można dostać się w 15 minut samochodem. Lokalizacja mieszkania pozwala na szybki dojazd do obwodnicy Wrocławia (A8) oraz autostrady (A4). Bliskość stacji kolejowej - Wrocław Zachód oraz linie autobusowe nr: 125, 319, 325, 607, 325, 107, 125, 251, 325, A i linia tramwajowa nr: 5 zapewniają dobrą komunikację z innymi częściami miasta.

Zapraszam do kontaktu!

Wyłączny opiekun oferty:
Kinga Andryszczak
tel. 668 642 607

Elżbieta Kalinowska
Opiekun oferty
Elżbieta Kalinowska
Numer telefonu
668642607