Lokalizacja
Wrocław-Krzyki
Metraż
57.9 m2
Ilość pokoi
3
455 000 PLN
7 858 PLN / m2

Mieszkanie, Wrocław, Wrocław-Krzyki, ul. Szczęśliwa

Na sprzedaż trzy pokojowe słoneczne mieszkanie położone na wysokim parterze przy ul. Szczęśliwej 12a. Jest to ciekawa propozycja zarówno dla inwestora pod wynajem, jak również dla rodziny z dziećmi.

Nieruchomość
Mieszkanie liczy 57,9 m2 i składa się z 2 rozkładowych pokoi, przechodniego salonu, osobnej kuchni oraz łazienki. W 2020 r. lokal przeszedł remont w ramach którego położono nowe panele oraz odświeżono ściany. Piony kanalizacyjne zostały wymienione, instalacja elektryczna również została częściowo wymieniona.

Pokoje zostały pozostawione puste - do aranżacji według indywidualnych preferencji nowego właściciela. Łazienka jest świeża i zadbana, nie wymaga żadnych nakładów finansowych, znajduje się w niej pralka oraz wygodna kabina prysznicowa.

Kuchnia jest przechodnia wraz ze świetlikiem (małym otwieranym okienkiem ulokowanym wewnątrz budynku). Kuchnia jest czysta i schludna, znajdują się w niej meble, które wedle preferencji nabywcy mogą w lokalu pozostać lub zostać przez właściciela w całości lub częściowo usunięte przed wydaniem lokalu.

Lokal znajduje się na parterze z oknami ulokowanymi od strony podwórka, dzięki czemu jest cichy i daje dużo prywatności.

Powierzchnia całkowita wynosi 57,9m2 + piwnica 5m2 - idealne miejsce na rower.

Dużym atutem jest oszczędne ogrzewanie gazowe.

Średnia miesięczna wysokość czynszu to ok. 280 zł

Lokal stanowi odrębną własność z założoną księgą wieczystą, bez obciążeń.

Budynek
Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z 1982 r. Budynek składa się z trzech kondygnacji naziemnych + strych oraz jednej podziemnej. Przy wejściu został zainstalowany nowy domofon. Dużą zaletą są ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców przed budynkiem.

Lokalizacja
Mieszkanie jest położone we wschodniej części osiedla Grabiszyn, dzielnica Fabryczna. W odległości 400 m od mieszkania znajdują się trzy przystanki: jeden tramwajowy z którego kursują cztery linie tramwajowe: 4, 5, 11, 74 oraz dwa autobusowe z którego kursuje siedem linii autobusowych: 126, 127, 144 , 241, 246, 249, 251. Bardzo dobra komunikacja w każdą stronę miasta.

Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja blisko centrum:
- 5 minut samochodem / 14 minut pieszo do Sky Tower
- 7 minut samochodem / 20 minut pieszo do Uniwersytet Ekonomicznego
- 7 minut samochodem / 20 minut pieszo do Arkad Wrocławskich
- 10 minut samochodem / 30 minut pieszo do Rynku

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Julia Hanenko
Opiekun oferty
Julia Hanenko
Numer telefonu
736 249 934