Lokalizacja
Wrocław-Śródmieście
Metraż
50.5 m2
Ilość pokoi
2
Rok budowy
1900
549 000 PLN
10 871 PLN / m2

Mieszkanie, Wrocław, Wrocław-Śródmieście, ul. Kurkowa

ENGLISH BELOW

Na sprzedaż wygodne 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta przy ul. Kurkowej 39.

Nieruchomość

Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi oraz kuchni, korytarza i łazienki. 

Salon został urządzony w ciepłych barwach dzięki czemu od razu możemy się tam poczuć jak w domu. Została w nim wygospodarowana przestrzeń jadalniana ze stołem oraz 6 krzesłami. Dalej znajdziemy kanapę wraz ze stolikiem kawowym oraz sporą ilość regałów zapewniających miejsce do przechowywania.

Sypialnia jest ustawna i przytulna. Pod oknem znajduje się łóżko z pojemnikami na pościel. Na ścianie naprzeciwko łóżka jest duży regał na książki, a także ogromna szafa w zabudowie i miejsce do pracy.

Oddzielna kuchnia z dużą ilością szafek oraz blatów będzie idealna dla miłośników gotowania. Świetnym rozwiązaniem jest również otwarta spiżarnia dzięki której możemy mieć wszystkie potrzebne produkty pod ręką. Kuchnia została wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty.

Mieszkanie pomimo bliskości ulicy jest bardzo ciche. Posiada ogrzewanie elektryczne. 

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4,44 m2.

Budynek 

Mieszkanie znajduje się na parterze pięciopiętrowej kamienicy. Wnętrze kamienicy przeszło lifting z zachowaniem oryginalnej posadzki oraz sztukaterią na suficie.

Lokalizacja 

Mieszkanie jest położone przy ul. Kurkowej 39, czyli w samym centrum miasta. Dookoła znajduje się dużo lokalnych sklepów oraz restauracji. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość Uniwersytetu Wrocławskiego oraz świetna komunikacja z innymi częściami miasta. Bardzo blisko znajdują się również zielone tereny rekreacyjne np. Park Staszica.