Lokalizacja
Wrocław-Śródmieście
Metraż
67 m2
Ilość pokoi
4
Piętro
1
Rok budowy
1920
395 000 PLN
5 896 PLN / m2

Mieszkanie, Wrocław, Wrocław-Śródmieście, ul. Wojciecha Cybulskiego

Na sprzedaż ciekawe mieszkanie przy ulicy Cybulskiego 27 - 500 metrów od Uniwersytetu Wrocławskiego.

Nieruchomość

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze i składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz liczącej 20 m2 nyży o wysokości 1,75. Ciekawy układ lokalu umożliwia podzielnie go na dwie odrębne kawalerki - powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 77 m2 natomiast w związku z niestandardową wysokością nyży jedynie 50 % jej powierzchni jest liczone do powierzchni użytkowej. Sama nyża stanowi ciekawą przestrzeń i może zostać wykorzystana np. na osobną sypialnię (pierwsza część z oknem o pow. 11,97 m2) oraz garderobę i powierzchnię do przechowywania. Zdecydowanego uroku dodają tej nieruchomości nieduże klimatyczne schodki prowadzące do nyży oraz pięknie zachowany piec kaflowy (mający charakter jedynie dekoracyjny, jednak do dziś sprawny!). Aktualnie lokal jest ogrzewany instalacją gazową.

10 lat temu mieszkanie przeszło remont, w wyniku którego wymieniono okna na plastikowe, instalację elektryczną na miedzianą oraz wymieniono rury wodnokanalizacyjne znajdujące się w mieszkaniu.

Mieszkanie powstało z połączenia dwóch mniejszych lokali stąd instalacja elektryczna jest już przygotowana pod podział na dwa lokale - są dwie skrzynki itp. Istnieje zatem możliwość nie tylko stworzenia dwóch kawalerek na jednej KW, ale również formalnego wyodrębnienia dwóch samodzielnych lokali - na rzucie zaznaczono dawne drzwi wejściowe do drugiego mieszkania, znajdujące się w aktualnej łazience (dziś w tym miejscu znajduje się ścianka - jednak można ją rozebrać i na nowo zamontować drzwi).
Na rzutach zaznaczono również wszystkie ściany nośne oraz miejsca w których w przeszłości były drzwi (i do dziś pozostają otwory w ścianach nośnych które można bezproblemowo przywrócić tj. pomiędzy kuchnią a pokojem 1, pomiędzy przedpokojem i łazienką oraz pomiędzy łazienką a klatką schodową).
Do mieszkania przynależy prywatna piwnica o wielkości 3 m2.

Budynek

Mieszkanie znajduje się w przedwojennej czterokondygnacyjnej kamienicy. W ostatnich latach wymieniono drzwi wejściowe do budynku, zamontowano nowe domofony oraz wyremontowano dach, w planach jest również remont klatki schodowej.

Do dyspozycji mieszkańców jest ogólnodostępny parking (zarówno na ulicy przed kamienicą, jak również bardziej prywatny w podwórku kamienicy) oraz nieduży plac zabaw dla dzieci.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się 500 metrów od Uniwersytetu Wrocławskiego oraz całe 300 metrów od Wyspy Słodowej. Idealna lokalizacja pod studentów! W okolicy mnóstwo kawiarni, restauracji oraz małych sklepów. Lokalizacja świetna skomunikowana z całym miastem - w okolicy liczne tramwaje i autobusy, dodatkowo do wszystkich ważniejszych punktów w centrum można w kilka minut dotrzeć piechotą lub rowerem.
Jest to propozycja zdecydowanie warta rozważenia, szczególnie dla Inwestora poszukującego lokalu zapewniającego stałą i wysoką stopę zwrotu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dalszych informacji.
Oliwia Walentynowicz
Tel. 784 000 981

* Zamieszczone w ofercie pliki stanowią wizualizacje ukazujące możliwości aranżacyjne mieszkania.

Oliwia Walentynowicz
Opiekun oferty
Oliwia Walentynowicz
Numer telefonu
784 000 981