Lokalizacja
Wrocław-Krzyki
Metraż
14.4 m2
Ilość pokoi
1
7 000 PLN
486 PLN / m2

Obiekt komercyjny, Wrocław, Wrocław-Krzyki, ul. Tadeusza Zielińskiego

Szukasz przestrzeni handlowo-usługowej w centrum Wrocławia, w której mógłbyś prowadzić własny biznes, ale przerażają Cię ceny najmu lokali we Wrocławiu? Właśnie znalazłeś idealne miejsce dla siebie!

Na wynajem stoisko handlowe w Pasażu Zielińskiego położonym przy ul. Swobodnej 37.

Stoisko usytuowane w jest w żółtej aleji nr 14.16. Jego łączna powierzchnia to 14,40 m2. Wymiary to ok. 3,43 m głębokości oraz 4,2 m szerokości. Zamykane jest na klucz za pomocą rolety antywłamaniowej. W środku stoisko można zagospodarować według własnego uznania. Stoisko idealnie nadaje się do prowadzenia działalności handlowej polegającej na sprzedaży odzieży, obuwia, suplementów diety czy usługowej takiej jak naprawa telefonów, zegarków, czy krawiectwo. Stoisko posiada własny dostęp do prądu, zamontowany jest podlicznik.

Kwota czynszu to 1100,00 zł. Kwota ta obejmuje czynsz dzierżawny, czynsz eksploatacyjny dla stowarzyszonych, ochronę obiektu, opłatę za wodę i ścieki, wywóz nieczystości, opłatę za reklamę, serwis klimatyzacji, opłatę za energię elektryczną za części wspólne.

Dodatkowo płatna jest energia elektryczna zużyta na stoisku wg. wskazania podlicznika.

Pasaż Zielińskiego jest w pełni klimatyzowany. Na zewnątrz Pasażu znajduje się parking dla klientów na 160 miejsc. Przez pierwszą godzinę parking jest za darmo. W Pasażu znajdują się również ogólnodostępne toalety, lokale gastronomiczne, stoiska spożywcze, przemysłowe i usługowe.

Pasaż Zielińskiego położony jest w centrum Wrocławia niedaleko wrocławskiego rynku oraz Dworca Głównego PKP i dworca autobusowego. W okolicy znajduje się gęsta zabudowa mieszkaniowa.

Zapraszam do kontaktu!

Elżbieta Kalinowska
Opiekun oferty
Elżbieta Kalinowska
Numer telefonu
668642607