viewestate.rekrutacja viewestate view estate

Dołącz do Nas! #REKRUTUJEMY

Chcesz pracować w pełnym pozytywnej energii, zgranym i wspierającym się zespole? Stawiasz na pierwszym miejscu jakość, a nie ilość? Interesujesz się branżą nieruchomości, masz otwartą głowę i chcesz się rozwijać? Rozpoczynamy rekrutacje!

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą złożoną z ludzi z pasją i wizją.

 

Dla Nas nieruchomości są nie tylko pracą, ale stylem życia.

 

Dzięki Naszemu uporowi, sumiennej pracy i jasno sprecyzowanym celom, w ciągu zaledwie 2 lat staliśmy się jednym z NAJLEPSZYCH biur nieruchomości na wrocławskim rynku, wyznaczając coraz to nowsze i wyższe standardy.  Współpracujemy z NAJLEPSZYMI fotografami, prawnikami oraz podwykonawcami przez co Nasze oferty wyraźnie wyróżniają się na tle innych.

 

Wychodzimy z założenia, że za każdą firmą i jej sukcesem stoją LUDZIE. Jesteśmy bardzo zgranym, wspierającym się Zespołem, dla którego jakość i współpraca są priorytetami. Dlatego do każdego poszerzenia Naszego Team’u podchodzimy bardzo ostrożnie i rozważnie. Zależy Nam na rozwijaniu się wraz z osobami, które mają podobną energię jak my, które nie boją się ciężkiej pracy i którym zależy na ciągłym rozwoju oraz poszerzaniu swoich horyzontów.

 

W Naszym Zespole nie ma miejsca na przeciętność lub bylejakość. Kogo szukamy? Przede wszystkim osobowości. Osób wytrwałych, pracowitych, bardzo komunikatywnych, zorganizowanych i samodzielnych.

 

Co jest dla Nas ważne?

 

We VIEW ESTATE wierzymy, że każdej umiejętności sprzedażowej jesteśmy w stanie Cię nauczyć, dlatego najważniejsze jest dla Nas to jaką osobą jesteś.

 

Jakich cech i umiejętności szukamy wśród kandydatek do Naszego Zespołu?

 

- zainteresowanie branżą nieruchomości

- wysoka kultura osobista

- nastawienie na rozwój i stałe poszerzanie horyzontów

- komunikatywności i szczerość

- łatwość w budowaniu i utrzymywaniu trwałych relacji

- umiejętność pracy w zespole

- twórcze, nieszablonowe myślenie

- samodzielność, proaktywność, zaangażowanie

- umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu

- wykształcenie wyższe

 

Co dajemy od siebie?

 

Stwarzamy środowisko pracy, które daje wiele swobody, przestrzeni do wymiany doświadczeń, ale również wsparcia – szczególnie podczas startu w branży nieruchomości. Dzięki pracy u boku kreatywnych i ultraskutecznych Agentek będziesz miała możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz dogłębnego poznania rynku nieruchomości.  

 

Nasz model współpracy oparty tylko na umowach na wyłączność, rozwinięty system szkoleń, ogromny nacisk na jakość oraz skuteczne i profesjonalne narzędzia, zapewniane przez biuro, mają realne przełożenie na ponadprzeciętne wyniki osiągane przez Nasze Agentki.

 

Jako osoby bardzo ambitne i żywiołowe nie jesteśmy „szarymi myszkami”. Nazwiska Naszych Agentek (ale również samą markę VIEW ESTATE) możesz znaleźć w wielu publikacjach branżowych, na blogach wnętrzarskich, wywiadach czy rankingach. Jako biuro chcemy współpracować z najlepszymi, dlatego bardzo wspieramy budowanie SILNYCH MAREK OSOBISTYCH Naszych Agentek.

 

Kogo szukamy?

 

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.

 

Zakres obowiązków to przede wszystkim:

 

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

- bezpośrednia, kompleksowa obsługa Klienta

- przygotowywanie i prowadzenie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości

- przygotowywanie raportów i analiz

- doradztwo związane z obsługą transakcji

 

 

Odnajdujesz siebie w powyższym opisie i chciałabyś stać się częścią Naszego Team’u?

 

Napisz do Nas na adres rekrutacja@viewestate.pl i spotkajmy się przy kawie.

 

 

Podobne artykuły