Top Woman in Real Estate

Top Woman in Real Estate to prestiżowy program mentoringowy którego celem jest wspieranie młodych, ambitnych kobiet w rozwoju osobistym i zawodowym. W aktualnej edycji udział weźmie nasza Prezes - Oliwia Walentynowicz.

Przez najbliższy rok w ramach programu mentoringowego Oliwia będzie miała okazje spotkać się z menadżerami najwyższych szczebli i kadrą kierowniczą jednych z największych i najbardziej liczących się firm z branży nieruchomosci i budownictwa w Polsce, aby czerpać z ich wiedzy i doświadczenia.

Jesteśmy bardzo dumne z Oliwii, że znalazła się w tak niewielkim w skali kraju gronie tych młodych, ambitnych i zorientowanych na sukces kobiet które  dostały się do programu! 


Czym jest Mentoring Top Woman in Real Estate?

Jest to jedyny tego typu program w branży nieruchomośc dedykowany ambitnym kobietom, dzięki któremu uczestniczki:

  • mogą czerpać wiedzę i doświadczenie od najbardziej rozpoznawalnych osób w branży nieruchomości,
  • otrzymują możliwość zainspirowania się i spotkania z wybitnymi osobami, zajmującymi stanowiska zarządcze i menadżerskie, od których otrzymują najlepszy możliwy przykład budowania kariery,
  • rozwijają się osobiście i zawodowo,
  • spotykają inne osoby na podobnym etapie kariery zawodowej,
  • nawiązują relacje biznesowe,
  • uzyskują szeroką wiedzę o rynku i biznesie


Zapraszamy do obejrzenia relacji z Gali podsumowującej poprzednią edycję i inaugurującej nadchodzącą : https://www.topwoman.pl/relacja-z-gali-podsumowujacej-iii-edycje-programu-mentoringowego-top-woman-in-real-estate/

Podobne artykuły